wtorek, 16 czerwca 2015

Pocztówki z wakacji - pokaz zdjęć TTF w Andromedzie

"Pocztówki z wakacji" to tytuł kolejnego pokazu zdjęć TTF-owiczów, podczas którego pojawią się także moje fotografie z Włoch i Norwegii. 
To już w ten czwartek, 18 czerwca o godz. 18.30, w Laboratorium Sztuki w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach. Tyskie Towarzystwo Fotograficzne pokaże fotografie z bliższych i dalszych podróży oraz wycieczek. Zbocza Giewontu i łąki w górach Albanii. Święto czekolady w Neapolu i żaglowce na Bałtyku. Uliczki norweskiego miasteczka i wypoczynek nad wodą na Mierzei Helskiej.
„Fotografia rozwija się w parze z jedną z najbardziej charakterystycznych rozrywek naszych czasów – turystyką (…) podróżowanie dla przyjemności wygląda nienaturalnie bez aparatu fotograficznego” – te słowa ze słynnego eseju „O fotografii” Susan Sontag (1977) będą mottem spotkania.
Wstęp (jak zawsze!) jest wolny.
Patronat medialny: tygodnik Echo i portal www.eTychy.org. Już dziś można dołączyć do wydarzenia na Facebooku. Będzie to piąty pokaz zdjęć Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego w Laboratorium Sztuki. W styczniu pokazaliśmy tyskie trolejbusy, w marcu był pokaz "Mówią zdjęcie", w kwietniu - zdjęcia o tematyce kulturalnej, a w maju swoją twórczość zaprezentował nasz gość - Przemysław Jendroska.

Brak komentarzy:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...